Top image
Ble ble ble

Tyto stránky vznikly ve svém prvopůvodu jen jako překlad anglického originálu, jehož autorem je Hansjöerg Malthaner – duchovní otec hry Simutrans. Tento můj výtvor jsem se rozhodl nabídnout správci webu simutrans.wz.cz a poté co o něj přestal jevit zájem jsem se rozhodl své dílko vystavit, aby z něj měli pokud možno užitek i další.

Nyní se díváte na druhou verzi webu. K manuálu přibyla diskuzní fóra a jednoduchá historie verzí Simutrans včetně odkazů na stažení. Tato verze ještě není úplně dokončená, proto prosím, omluvte některé chyby a nedodělky, případně mě na ně upozorněte, abych na ně nezapoměl.

Aktualizace tohoto webu závisí jen na mém volném čase, takže pokud by jste mi někdo chtěli s jeho utvářením pomoci, můžete mi klidně napsat na emailovou adresu .tom@seznam.cz (nekoušu =)

Některé texty a obrázky mohou, i přes mou snahu vše co nejčastěji aktualizovat, pocházet ze starších verzí hry, díky čemuž si můžete všimnout rozdílů mezi aktuální a původními verzemi hry. I když hra ještě není ani zdaleka hotová, můžete si ji bezproblému zahrát a užijete si mnoho zábavy.

Simutrans je freeware, poslední verze jsou šířeny jako OpenSource. Může být volně šířen za předpokladu, že se tak neděje formou prodeje hry jako takové a že není nijak modifikovaný. Na vytvoření hry se podílelo velké množství lidí. Jejich téměř kompletní seznam naleznete v souborech thanks.txt a credits128.txt v adresáři hry. S projektem hry Simutrans začal Hansjöerg Malthaner, který k němu dodnes vlastní autorská práva. Práva k částem hry vytvořeným jinými lidmi zůstávají jim.

A kde by teď byli Jeníček s Mařenkou bez perníku?

Firefox - Web pod kontrolou! České diskuzní fórum na SIMUTRANS.com Web rebuild process Valid HTML 4.01 Transitional [Valid RSS]